Designer: Joomla 3.2 Templates
Hromadná sabráž sektov v Banskej Bystrici VŠETKY RIZIKÁ POD KONTROLOU PHOTOPRESS REALITY

 


logo 3000Klub Global 3000 je česká firma, ktorá vznikla v roku 1999 má úžasné produkty a skvelý systém, ako si zarobiť peniaze. Jej cieľom je dodávať ľuďom kvalitné a cenovo prístupné produkty dennej spotreby a tiež rozširovať vlastnú nákupnú sieť.

Stručne o produktoch:
Viaceré sú určené pre pitný režim (nápoje značky ILLA) v oblasti starostlivosti o zdravie ide o produkty (Vitavláknina, 

florinea

Prokloub,  Bioaktiv klasik, VitaRutin, VitaChlorella, Ginkgo Global, Aloe Vera a ďalšie.

Produkty sú výsledkom práce spoločnosti, ktorá od svojho vzniku úzko spolupracuje s Výskumným ústavom potravinárskym (VÚPP). Vo svojich výrobkoch využíva viacero vlastných, patentovo chránených postupov a unikátnych technologických postupov. České kvalitné produkty podporujú Vaše zdravie, imunitu, pritom sú chuťovo výborné a za najlepšie ceny na trhu.

V ponuke sú ďalej produkty - ACTIVE SPORT mliečny nápoj so srvátkovým proteínom, vhodným pre športovcov, je vo viacerých príchutiach. Obľúbený je napríklad krém FLORIEN 3000 GEL v starostlivosti o kĺby a svaly.

tbl proklobKto chce mať štíhlu líniu tak siahne pro produktoch POCLAD EXTRA alebo kokteily SLIM 3000. Obľube sa tešia aj produkty ako sú polievky s vlákninou – šošovicová, hrášková a cícerová. 

caviar ej

Svojich odberateľov si našla aj kozmetika predovšetkým pánske a dámske parfumy, ale aj krémy s kaviárovým extraktom, olivovým olejom, alebo koenzýmom Q-10. V ponuke nechýba dezinfekcia a univerzálny prací prášok.

Klub Global 3000 sa zaoberá tiež výrobou a predajom vodných filtrov šitých na mieru kvality českých a slovenských pitných vôd.

Ponúka zároveň zaujímavé produkty od viacerých partnerských firiem.

Obľube sa tešia napríklad sladkosti za výhodné ceny od partnerskej firmy České cukrovinky, za ktoré tiež získavate body.

VIDEO O PRODUKTOCH TU

FORMULÁR NA VYTVORENIE ŽIADOSTI O REGISRÁCIU

POKRAČUJTE TU

Wednesday the 19th. © Copyright 1996-2021 Igor Svítok, Všetky práva vyhradené!.