Designer: Joomla 3.2 Templates
Hromadná sabráž sektov v Banskej Bystrici VŠETKY RIZIKÁ POD KONTROLOU PHOTOPRESS REALITY

 

Pár slov o spôsobe predaja - rozširovaní obchodnej siete:

logo 3000Klasický obchod funguje takto: na začiatku musí byť výrobca, potom nasledujú distribútori, veľkoodberatelia, maloodberatelia a na samom konci je zákazník-teda VY. Všetky tieto články obchodu musia zarobiť na zákazníkoch, aby boli spokojné a zároveň funkčné. Nespomenuli sme, ešte to že ak sa má hlavne nový produkt úspešne predávať, musí sa vyvolať jeho potreba - reklama. Pritom nejde o nezanedbateľné % z ceny produktu. Zákazníkovi vráti malá časť a to formou - cashbacku, prípadne vernostnými kartami. Ide o desatiny percenta možno jedno - dve percentá až pri  vysokých obratoch - nákupoch. 

A ako to je v  MLM? Prakticky ide o výrobcu=dodávateľa=obchodníka Potom už nasleduje len vlastná distribučná sieť, ktorá sa tvorí odporúčaním poznatkov a skúseností.

Ako vidíte MLM má jednoduchší, ale efektívnejší systém organizácie a predaja. „ušetrené“ peniaze na medzičlánkoch obchodu sa delia do spotrebiteľskej a distribučnej siete členov MLM systému. Motivácia kupujúcich je potom silnejšia, profit už len zo samotného nákupu je lepší ako získané body prípadne nálepky v nejakom reťazci. Podľa prepočtu už pri prvej úrovni členstva v GLOBAL 3000 je zľava necelé percento. Vlastnými nákupmi sa viete dopracovať až k zľave do 4 %. Ak ste vo vyšších pozíciách tak zľava z nákupov u Vás presiahne aj 8%.

Ak však začnete vytvárať vlastnú spotrebiteľskú sieť, nevenujete sa len predaju produktov - čo je vidina zisku, získate ďalšie bonusy za body z vašej skupiny a dopracujete sa až k rente. Prvá má označenie MINI, kde sú vyplácané prémie už od 195 € od 390€ prípadne až 585 €. Ako pracujú ostatné dve renty to je už na osobný rozhovor.

Sieťový marketing Vám prinesie aj finančnú nezávislosť a slobodu narábať so svojim časom. Určite takéto odmeňovanie stojí za zváženie. Nie je MLM ako MLM. Vďaka niektorým nepríjemným situáciám, s ktorými ste sa v živote možno stretli alebo počuli v súvislosti s MLM, netreba hneď lámať palicu. Porovnajte si to sami a u a urobíte si svoj názor.  Viac o Klube Globale 3000

ncelkovy 800

LINK NA KATALOG ČESKÉ CUKROVINKY

LINK NA KATALOG GLOBAL 3000

CENNÍK KATALOG GLOBAL 3000

ZDRAVÝ CHUTNÝ SVET

POKRAČUJTE TU

Wednesday the 19th. © Copyright 1996-2021 Igor Svítok, Všetky práva vyhradené!.