Designer: Joomla 3.2 Templates
Hromadná sabráž sektov v Banskej Bystrici VŠETKY RIZIKÁ POD KONTROLOU PHOTOPRESS REALITY

Poznáte spoločnost Scnet Central? Je medzinárodná spoločnosť. Vznikla v roku 2010.

Na Slovensku je to spojené s obchodným reťazcom TESCO, kde sa nakupujú darčekové poukážky na faktúru spoločnosti Shopping Center Network Central. Po nahratí údajov do vlastnej kancelárie - číslo faktúry a sumu sa Vám zobrazí vo vašich nákupoch suma, ktorá Vám bude vrátená. Základná suma, ktorá sa vracia členovi,  je vo výške 2% z hodnoty nákupu poukážok. Po zúčtovaní bude pripísaná suma na účte provízií.

Pre tých, ktorí by chceli urýchliť svoj výnos, je možnosť si zakúpiť pozíciu v binárnom zúčtovacom systéme. alebo si vytvoriť vo svojom okolí skupinu, ktorá bude nakupovať alebo si tiež vytvorí pozíciu. 

Od 22. 11. 2021 pribudla spoločnosť LIDL. Tu využívate kartu od spoločnosti Master card - získate ju od zástupcu pre Slovensko. Tu je cashback vo výške  2,5 %.

Ak máte záujem prejdite na bezplatnú registráciu: https://www.scnetcentral.com/?lang=sk, ID zadajte 322880, potom ma kontaktujte na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Zašlem vám linky na video, ako si nahráte doklad do systému.

Wednesday the 19th. © Copyright 1996-2021 Igor Svítok, Všetky práva vyhradené!.