Designer: Joomla 3.2 Templates
Hromadná sabráž sektov v Banskej Bystrici VŠETKY RIZIKÁ POD KONTROLOU PHOTOPRESS REALITY

uvod rk

  • Realitné služby- spostredkovanie predaja nehnuteľností
  • Spätný lízing nehnuteľností
  • Výkup nehnuteľností


K tomu Vám ešte zabezpečíme:

Leasing operatívny aj finančný
Podnikateľské úvery
Spotrebné úvery
Refinancovanie úverov a hypoték

 Tímm profesionálov, ktorým úprimne leží na srdci najmä to, aby zmena vášho domova prebehla rýchlo, radostne a bez problémov. Sme ľudia, čo sa najprv snažia porozumieť potrebám, požiadavkám a snom našich klientov a následne hľadajúci pre nich vždy to najlepšie riešenie. Nie však silovo. Spoluprácou. Nesnažíme sa prinútiť vás kúpiť nehnuteľnosť alebo rýchlo podpísať akýkoľvek záväzok vo forme zmluvy. Musíte sa s našou ponukou stotožniť VY... počúvať aj svoju intuíciu, vnímať atmosféru nehnuteľnosti a okolia, v ktorej je zasadená a nepodceňovať svoj celkový pocit z nehnuteľnosti. Bude to váš domov. Preto počet obhliadok vybranej nehnuteľnosti s nami, nikdy nekončí obmedzeným počtom. Sme makléri s empatiou.  Lebo váš nový domov je našou najvyššou prioritou.

Našim cieľom je minimalizovať stres, ktorým si pri hľadaní alebo predaji nehnuteľnosti prechádzate. Sme k dispozícii prakticky non-stop a vždy v nás nájdete oporu. Ponúkame riešenia, ktoré sú v súlade s vašimi požiadavkami tak, aby sme dosiahli predovšetkým vašu radosť a spokojnosť. 

KONTAKT:

IGOR SVÍTOK, mobil: 0905 292 324
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Monday the 4th. © Copyright 1996-2021 Igor Svítok, Všetky práva vyhradené!.